× ( ) 𝗔𝗹𝗹 𝗰𝗵𝗮𝗻𝗻𝗲𝗹𝘀 𝘄𝗶𝗹𝗹 𝗯𝗲 𝗼𝗻𝗹𝗶𝗻𝗲 𝟱𝟬-𝟲𝟬 𝗺𝗶𝗻𝘂𝘁𝗲𝘀 𝗯𝗲𝗳𝗼𝗿𝗲 𝘁𝗵𝗲 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁 𝗼𝗳 𝘁𝗵𝗲 𝗲𝘃𝗲𝗻𝘁.
Embed Player 1: Embed Player 2:
𝗟𝗮𝘀𝘁 𝘂𝗽𝗱𝗮𝘁𝗲𝗱: 00:00 17.08.2022 GMT+2
Link Players Inframe Players Ch
12:30 Melbourne City vs Wellington Phoenix (BT Sport 1 (EN) 21:45 Solihull Moors FC vs York City (BT Sport 1 (EN)
19:45 Qarabag vs Viktoria Plzen (BT Sport 2 (EN) 22:00 Dynamo Kyiv vs Benfica (BT Sport 2 (EN)
03:00 MLB: Dodgers vs Brewers (BT Sport 3 (EN)
22:00 Sheffield United vs Sunderland (Sky Sports Football (EN)
05:00 Australia U20 (W) vs Spain U20 (W) (TSN 4 (EN)
02:00 Mexico U20 (W) vs Germany U20 (W) (Astro SuperSport (EN) 05:00 Brazil U20 (W) vs Costa Rica U20 (W) (Astro SuperSport (EN)
02:00 Colombia U20 (W) vs New Zealand U20 (W) (Astro SuperSport 2 (EN)
19:45 Qarabag vs Viktoria Plzen (beIN Sports 1 (FR) 22:00 Maccabi Haifa vs Crvena Zvezda (beIN Sports 1 (FR)
22:00 Maccabi Haifa vs Crvena Zvezda (Galavision (ES)
19:45 Qarabag vs Viktoria Plzen (DAZN 1 (DE) 22:00 Dynamo Kyiv vs Benfica (DAZN 1 (DE)
13:00 Benfica B vs Estrela Amadora (Benfica TV (PT)
03:30 Independiente vs Huracan (TNT Sports (ES) 22:30 Tigre vs Atletico Tucuman (TNT Sports (ES)
22:00 Maccabi Haifa vs Crvena Zvezda (RTS 1 Serbia)
19:45 Djurgarden vs APOEL (Cablenet Sports 1 (GR)
01:00 San Lorenzo vs Platense (ESPN Premium (ES) 22:30 Newell's Old Boys vs Lanus (ESPN Premium (ES)
02:00 Mexico U20 (W) vs Germany U20 (W) (Fox Sports 1 USA (EN) 05:00 Brazil U20 (W) vs Costa Rica U20 (W) (Fox Sports 1 USA (EN)
02:00 Colombia U20 (W) vs New Zealand U20 (W) (Fox Sports 2 USA (EN) 05:00 Australia U20 (W) vs Spain U20 (W) (Fox Sports 2 USA (EN)
05:30 Los Angeles vs DC United (FreeSports (EN) 22:00 Sheffield United vs Sunderland (beIN Sports 3 Australia (EN)
20:30 Royal AM FC vs Orlando Pirates (SuperSport PSL (EN)
10:00 Rugby: Otago vs Hawke's Bay (Sky Sport 1 (NZ)
03:00 Guadalajara vs Juarez (TUDN (ES) 05:05 Puebla vs Necaxa (TUDN (ES) 19:45 Qarabag vs Viktoria Plzen (TUDN (ES) 22:00 Dynamo Kyiv vs Benfica (TUDN (ES)
Link Players Inframe Players Ch
02:30 Toronto FC vs New England (TSN 1 (EN) 21:45 West Ham United vs Viborg (BT Sport 1 (EN)
03:00 WNBA: Chicago Sky (W) vs New York Liberty (W) (ESPN 2 (EN)
02:00 Hockey: Canada U20 vs Switzerland U20 (TSN 4 (EN) 05:30 Hockey: USA U20 vs Czech Republic U20 (TSN 4 (EN)
02:00 Atletico Ottawa vs HFX Wanderers (BT Sport 5 (EN)
20:00 Zurich vs Hearts (BBC Scotland (EN)
19:30 Ferencvaros vs Shamrock Rovers (RTE 2 (EN)
20:30 CSU Craiova vs Hapoel Be'er Sheva (Sport 2 (IL)
03:30 Boca Juniors vs Rosario Central (TNT Sports (ES) 20:30 Barracas Central vs Defensa y Justicia (TNT Sports (ES)
11:00 Daegu vs Jeonbuk Motors (Sport 1 + (DE) 14:00 Vissel Kobe vs Yokohama F-Marinos (Sport 1 + (DE)
20:00 Molde vs Wolfsberger AC (ORF 1 (DE) 22:00 Vaduz vs Rapid Wien (ORF 1 (DE)
21:30 Cologne vs Fehervar (RTL (DE)
21:00 HJK Helsinki vs Silkeborg (TV2 Sport X (DK)
19:30 Rakow Czestochowa v Slavia Prague (TVP Sport PL) 21:30 Lech Poznan v F91 Dudelange (TVP Sport PL)
21:30 Gent vs Omonia Nicosia (PrimeTel (GR)
20:00 Zurich vs Hearts (Canal 11 (PT) 22:00 Austria Vienna vs Fenerbahce (Canal 11 (PT)
05:00 Cruz Azul vs Tijuana (TUDN (MX) 21:15 Maribor vs CFR Cluj (SportKlub 1 (SLO)
19:30 Ferencvaros vs Shamrock Rovers (M4 Sport (HU) 21:30 Cologne vs Fehervar (M4 Sport (HU)
21:30 FCSB vs Viking (Pro TV (RO)
20:00 Maccabi Tel Aviv vs Nice (Sport 1 (IL) 22:00 Fiorentina vs Twente (Sky Sport UNO (IT)
20:45 Ludogorets vs Zalgiris (Diema Sport 3 (BG)
20:00 Apollon vs Olympiakos (Cytavision Sports 2 (GR)
01:00 Arsenal S vs River Plate (ESPN Premium (ES) 22:30 Aldosivi vs Velez Sarsfield (ESPN Premium (ES)
20:00 CSKA Sofia vs Basel (Diema Sport (BG) 22:00 Partizan Belgrade vs Hamrun Spartans (Arena Sport 3 (HR)
21:45 West Ham United vs Viborg (TV3+ (DK)
02:00 Deportivo Maldonado vs Penarol (GOLTV USA (ES) 19:15 Albion vs Plaza Colonia (VTV+ (ES) 23:00 Defensor Sporting vs Boston River (VTV+ (ES)
02:30 Atlanta United vs New York Red Bulls (SuperSport ESPN (EN) 21:00 Dnipro-1 vs AEK Larnaca (PrimeTel 2 (GR)
03:00 New York City vs Charlotte Independence (FreeSports (EN) 05:00 Vancouver Whitecaps vs Colorado Rapids (FreeSports (EN) 20:00 Slovacko vs AIK Stockholm (CT Sport (CZ)
02:30 Toronto FC vs New England (beIN Sports 3 Aystralia (EN) 05:00 Vancouver Whitecaps vs Colorado Rapids (beIN Sports 3 Aystralia (EN)
04:00 Dallas vs Philadelphia Union (NBC Sports Philadelphia (EN)
06:00 Portland Thorns (W) vs Monterrey (W) (ESPN 2 USA (EN)
03:30 Lyon (W) vs Chelsea (W) (ESPNU (EN)
13:00 NRL: South Sydney Rabbitohs vs Penrith Panthers (Fox Soccer Plus (EN) 21:30 Rugby: Huddersfield vs Castleford Tigers (Fox Soccer Plus (EN)
02:00 USA U20 (W) vs Japan U20 (W) (Fox Sports 2 USA (EN) 05:00 Nigeria U20 (W) vs Canada U20 (W) (Fox Sports 2 USA (EN)
02:00 Netherlands U20 (W) vs Ghana U20 (W) (Fox Soccer Plus (EN) 05:00 Korea Republic U20 (W) vs France U20 (W) (Fox Soccer Plus (EN)
03:00 Toluca vs Monterrey (TUDN (ES) 05:05 Pachuca vs America (TUDN (ES) 22:00 AZ vs Gil Vicente (Sport TV 1 (PT)

If you like this site, please share it

© SportHD